Yükleniyor...

Hakkımızda

1988’DEN GÜNÜMÜZE GÜVENİLİR VE KALİTELİ HİZMET

YENİLİK

Teknolojiyle birlikte makinelerde oluşan her türlü gelisme teknisyenlerimiz tarafindan güncel olarak takip edilmektedir. Böylelikle çagimizin en yeni makinalarina karsi son derece donanimli teknisyen kadrosuna sahip bulunmaktayiz.

ÇÖZÜM ODAKLI OLMAK

Servisimizde ilk önceligimiz isimizdeki mükemmelliktir. Gelen makinalari son derece titizlikle teslim alip, her türlü ariza ve sorunu çözüme kavusturup en mükemmel sekilde teslim etmek birinci hedefimizdir. servislik hizmeti verdigimiz her makinada olumlu sonuç almadan isi birakmama ilkesini benimsemekteyiz.Bu konuda referanslarimizdan da bilgi edinebilirsiniz.

HIZ

İş makinalari sektörü diger sektörlerin aksine servis konusunda gecikmeye tahammülü olmayan bir sektördür. Bir is makinasi arizalandiginda, yaptigi is durmaktadir. Bu yüzden servisimizin en önemli ilkelerinden biride hizli müdehaledir. Her zaman en hizli olmak adina elimizden geleni yapmakta ve basarmaktayiz.

KAPSAMLI YEDEK PARÇA DEPOSU

İş makinalari sektöründe sadece hizmet vermekle kalmiyoruz ayni zamanda Türkiye’nin en çok Komatsu yedek parça bulunduran servislerinden birisiyiz. Ilaveten, dünyanin her yerine parça ihracati yapabilecek yetiye ve bilgiye sahibiz.